Aj štvrtý ročník Montana Metal Festu prinesie zaujímavý metalový program

Zdieľať

Štvrtý ročník festivalu metalovej kultúry Montana Metal Fest 2023 sa opätovne uskutoční v nádhernom prostredí Španej Doliny. Festival predstavuje umelecký happening metalovej scény spájajúci hudobné vystúpenia skupín, expresívnu tvorbou divákov prostredníctvom workshopov a expozíciu výtvarných diel a fotografií, ako aj prednášky a diskusie.

Hudobná časť festivalového programu sa odohrá 2. septembra na nezabudnuteľnom mieste šachty Ferdinand vytvárajúcom autentickú atmosféru spojenú so silným zážitkom.

V priebehu festivalu vystúpia skupiny ako Vermilia z Fínska, hrajúca atmospheric pagan/black metal, Nahum z Česka a ich death/trash metal, doom/deathmetalový Thalarion, blackmetalový Maahes, atmospheric metal zahrajú April Weeps, Nest Of Plagues prinesú deathcore/metalcore, Emerald Shine český symphonic/folk/fantasy metal a line-up uzatvárajú Brain Dealers s death metalom-

Festivalový program bude obohatený o rôzne sprievodné podujatia, ako sú expresívne workshopy, expozície diel súvisiacich s metalovou scénou, ale aj prednášky a diskusné posedenia.

Sprievodný program tvorí Dhomth – autorská výstava výtvarných diel, Andrea „Mrtvolka“ Námer – expozícia fotografií, Marta Putz Somogyi – psychologická prednáška spojená s diskusiou, Juraj Thal a Petronela Hederová – rozhovory o knihách, Jozef Pobočík – výtvarný workshop, Miro Randuška – muzikoterapeutický workshop, Veňa facepaint art – maľovaný corpse paint pre všetkých.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←