Vrátia sa Linkin Park späť na scénu?

Zdieľať

Keď v roku 2017 svet navždy opustil Chester Bennington, každý z nás rýchlo pochopil, že LINKIN PARK zrejme nadobro skončili. Ale možno to nebude celkom tak.

Pokiaľ aspoň okrajovo sledujete ostatných členov tejto zostavy, viete, že napríklad Mike Shinoda okrem toho, že na počesť zosnulého kamaráta vydal EP Post Traumatic, aj v aktuálnej pandemickej situácii každú chvíľu postuje videá a statusy o tom, ako pracuje na ďalších veciach. Ale nie je jediný.

V rámci podcastu Dan Really Likes Wine sa ako hosť objavil aj niekdajší basgitarista Linkinov Dave ,,Phoenix“ Farrell. Počas pokecu Phoenix zmienil aj to, že spolu s kolegami na niečom robia. Každý z nich vraj čosi začal písať, keď vypukla pandémia.

,,Myslím si, že v tomto momente všetci v globálnom merítku robíme rôzne verzie rovnakej veci, snažíme sa zostávať doma a robiť všetko preto, aby sme zostali tak zdraví, ako to len pôjde. S kapelou sme začali na čomsi pracovať ešte skôr, než vypuklo toto všetko, no v tomto momente akurát tak mávame konferenčné hovory, kde si dáme spolu obed a pozdravíme sa. Aktuálne je pre nás nemožné stretnúť sa a dávať všetkému nejakú formu. Takže robíme aspoň doma a dávame dokopy nejaké tie nápady.“

Zatiaľ sa nikde neobjavili oficiálne informácie o tom, ako bude vyzerať budúcnosť Linkin Parku. Znamenajú však Phoenixove slová, že by nebol tejto kapele ešte úplný koniec? A ak by to bolo tak, sledovali by ste ich ďalej aj bez Benningtona?

Zrejme si však na oficiálne správy a viac informácií o tom, či nový materiál bude znamenať pokračovanie Linkin Park, budeme musieť počkať až do doby, kým pandémia prehrmí.

Zdroj: loudwire.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←