Volume v prvom singli z pripravovaného EP odhaľujú nepoznané emócie zo životných zmien

Zdieľať

Zvykom kapely VOLUME je textami upozorňovať na zmeny v spoločnosti, ale aj na tie, ktoré sa udejú v súkromných životoch jej členov. Výnimkou nie je ani ich najnovší singel Nový svet, ktorý je zároveň predzvesťou nového EP.

Tou azda najväčšou zmenou pre každého je narodenie dieťaťa. „Áno, je to tak, v skupine sa nám tento rok „pošťastilo“ až trikrát. Začiatkom roka sa narodila dcérka nášmu producentovi Rasťovi, v máji synček bubeníkovi Ľubovi a v lete prišiel na svet aj môj syn,“ povedal spevák Majo Krátky.

Skladbou Nový svet tak vyšli na povrch dosiaľ nepoznané emócie, ktoré sa rockerom podarilo pretaviť aj do klipu, v ktorom si po prvýkrát zahral aj najmladší „člen“ skupiny. „Klip sme natáčali na najznámejších miestach v Trenčíne, pretože sme si tak spätne pripomínali tú cestu, ktorú sme s kapelou za tie roky už prešli. Teraz sa otvára nová kapitola našich životov,“ dodal Majo s tým, že ďalšia éra súvisí aj s obmenou v zostave. 

Nový svet je prvou pieseň z pripravovaného EP ERISED. Sme veľmi nadšení z toho, ako nové EP znie. Môžete sa tešiť na šesť úplne nových piesní. Pri písaní sme sa snažili čo najviac experimentovať a výsledok naozaj stojí za to. Nevieme sa dočkať reakcií našich fanúšikov, preto sme sa rozhodli prvú pieseň zverejniť už teraz,“ povedal spevák Majo Krátky.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←