Bullet Holes predstavujú pripravovaný album prvým singlom

Zdieľať

Po pandemickej odmlke nastal v kapele BULLET HOLES prácou nabitý rok. Uvoľnenie možností koncertovania využili naplno počas klubovej jari i festivalového leta. Vidieť a počuť ste ich mohli napríklad aj ako support Marca Mendozu v rámci jeho slovenskej časti európskeho turné. Okrem klubových či festivalových vystúpení ich zamestnala aj príprava, skúšanie a nahrávanie nového materiálu pre album, ktorý by mal uzrieť svetlo hudobného sveta už čoskoro.

Prvou predzvesťou nového albumu bol duet so speváčkou DORY s názvom Ostalo len ticho…, ktorý bude bonusovým trackom na albume. Skladby boli a sú pripravované s ostrieľanými majstrami svojich štúdií Jurajom Kupcom a Matejom Turcerom.

Prvým singlom z albumu je Balada o prelietavých vtákoch. O kameru a strih videoklipu sa tentokrát postaral Erik Zeman. Líder kapely Peter Horony o prvom singli novo pripravovaného albumu hovorí: ,,Je to veselá skladba, trocha reznutá punkom a odskúšaná na letných festivaloch. Rozvlnila dav a to sme chceli. Je o láske-neláske, dobrodružstve pri objavovaní nových vzťahov, prosto o bežnom živote nielen mladých ľudí. Aj preto sme jej chceli dať vo videoklipe veselý, letný šmrnc s trocha humorným podtónom. Nato nám poslúžil náš David, basák, ktorý je presný opak toho týpka, o ktorom pieseň pojednáva. Ale zahral to skvelo, však si to pozrite a vypočujte až do konca. Hlavne baby, snáď sa mu nejaká za ten výkon ozve.“

Nový album skupiny Bullet Holes sa teda dostáva do svojej konečnej podoby a je tesne pred vydaním. Na skorú jar je plánované česko-slovenské turné s mnohými prekvapeniami.

Zdroj: DIGITAL ROCK MEDIA

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←