Tento rok sa konečne dočkáme Wardruny na Slovensku

Zdieľať

Keďže sa sľúbená slovenská premiéra WARDRUNY posúvala už dvakrát, dúfajme, že sa toto leto nič nepokazí. Najaktuálnejší termín bratislavského koncertu je 13. júl. A menilo sa aj miesto. Tento epický koncert sa bude konať na hrade Devín.

Konečne si budeme môcť aj v našich končinách naživo vychutnať na dušiach a srdciach dotyk originálnej hudby znejúcej ako za čias starého severu, ktorého srdcom a dušou je hlavne charizmatický Nór Einar Selvik.

Atmosféra koncertov Wardruny je jedinečná, neopakovateľná. Má v sebe obrovskú silu, ktorá pôsobí na emócie a zasiahne vás aj v tých najodľahlejších kútoch vašej bytosti. Kto zažil, ten vie. Kto nezažil, ten musí zažiť. Toto úžasné predstavenie dotýkajúce sa všetkých zmyslov a prebúdzajúce fantáziu vďaka prírodným prvkom harmonicky zmiešaným s hudbou a spevom bude i u nás doplnené atmosférou miesta dýchajúceho históriou.

Vystúpenie u nás bude súčasťou turné Nordic Night Open Air Tour 2022, ktoré je spojené aj s podporou aktuálneho albumu Kvitravn z roku 2021. K nemu tento mesiac vyjde aj DVD jeho live prevedenia s názvom First Flight Of The White Raven.

Supportom na tejto úžasnej akcii bude KALANDRA a LINDY FAY HELLA & DEI FARNE.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←