Stingovo celosvetové turné má opäť v zozname aj Slovensko

Zdieľať

Sedemnásťnásobný držiteľ hudobných cien Grammy, miláčik slovenského publika STING prichádza opäť na Slovensko. 1. júna 2024 odohrá svoj špeciálny koncert v bratislavskej Tipos Aréne. Ide o pokračovanie jeho celosvetového turné so špeciálnym programom, ktorý nadchol divákov po celom svete a je oceňovaný aj hudobnými kritikmi.

Foto: Vivien

Sting, doprevádzaný elektrizujúcou rockovou kapelou, predvedie v Bratislave nesmierne dynamické vystúpenie. Počas neho zaznejú najobľúbenejšie hity z jeho bohatej kariéry ako člena skupiny The Police aj ako sólového umelca. Britský denník The Times označil jeho koncertné vystúpenie za majstrovské dielo: ,,Sting je bez akýchkoľvek pochýb legendárnym interpretom so zlatým repertoárom.”

Koncert fanúšikov strhne nadčasovými hitmi ako Fields Of Gold, Roxanne, Every Breath You Take či Message In A Bottle spolu s jeho ďalšími ikonickými skladbami. Denník The Telegraph označil Stingov koncert za výnimočný zážitok a The Guardian sa o ňom samotnom vyjadril ako o jedinečnom umelcovi s “dokonalou popovou alchýmiou”.

Stingovo cítenie hudby, úchvatný hlas a ikonické skladby sú pre mnohých symbolom kvalitného umenia, ktoré príde predviesť do bratislavskej Tipos Arény 1. júna 2024. Vstupenky budú v predaji od 24. novembra 2023.

Zdroj: Vivien

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←