Sting opäť príde na Slovensko. Jeho najznámejšie piesne budú tento raz znieť v Košiciach

Zdieľať

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák Sting sa naposledy predstavil na Slovensku koncom júna minulého roka v Bratislave, kde odohral koncert v rámci turné My Songs. Jeho dynamická šou v hlavnom meste, v ktorej zazneli jeho najobľúbenejšie pesničky, priviedla do varu nielen návštevníkov koncertu. Silnú hudobnú i emočnú stopu svojim speváckym výkonom, ale aj komunikáciou s publikom, zanechal i v hudobných žurnalistoch.

Stingovi sa slovenské publikum, jeho interakcia a energia veľmi zapáčila. Posledné roky sa do naších končín každoročne a rád vracia. Tentokrát poteší fanúšikov na východnom Slovensku. Obdobný koncert, s ktorým naposledy bodoval v Bratislave a nesie rovnaký názov My Songs, odohrá v košickej Steel Aréne už 8. októbra.

AKTUALIZÁCIA (3. júl 2020): Koncert Stinga sa presúva na 4. október 2021. Čas aj miesto ostávajú rovnaké. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

Sedemnásťnásobný držiteľ ceny Grammy sa predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec.

Košický koncert fanúšika zoberie na hudobnú cestu časom vďaka hitom ako Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Roxanne a Demolition Man, ktoré zvýrazňujú nezabudnuteľnosť tejto šou. Návštevníci podujatia sa tiež môžu tešiť na hity ako Englishman In New York, Every Breath You Take, Message In A Bottle a veľa ďalších.

Stinga bude sprevádzať rockový ansámbel, ktorý dopĺňajú Dominic Miller (gitara), Josh Freese (bicie), Rufus Miller (gitara), Yolanda Charles (basa), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa Musique a Gene Noble (sprievodné vokály).

Vstupenky na košický koncert Stinga budú dostupné od štvrtka 6. februára od 10:00.

STING
4. október 2021
Steel Aréna, Košice
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←