Skillet spolu s klipom vydali aj videohru

Zdieľať

Rocková kapela SKILLET pre pobavenie svojich fanúšikov vydala okrem klipu k skladbe Save Me aj rovnomennú videohru. Fanúšikovia túto hru nájdu na oficiálnej stránke kapely. Klasickú arkádovku si môžete zahrať ako ktorýkoľvek zo štyroch členov kapely.

Keď si zvolíte svoju postavu, vydáte sa na beh naprieč bludiskom, kde sa pokúšate vyhnúť výjavom spojeným s videoklipom k skladbe Save Me. Musíte sa držať ďalej od „ruky“ Johna Coopera, vyhnúť sa fľaštičke s jedom Jena Ledgera, utiecť od Johnovho ohňa a dať si pozor na všetky ostatné prekážky. Popri tom, samozrejme, treba pozbierať všetky body a kľúče.

„Save Me je o vašej najtemnejšej stránke, ktorú sa bojíte ukázať ľuďom,“ hovorí kapela. „Ide o to, aby ste boli vždy úprimní a požiadali o pomoc. Či už duchovne, alebo verbálne. Rozhodli sme sa vydať hru, ktorá má fanúšikom pripomenúť, že všetci máme strach z prekonania prekážok, ale na druhej strane z toho vždy môžeme vyjsť ako víťazi. Dúfame, že sa vďaka nej naši fanúšikovia aspoň trochu zabavia počas karantény.“

Zdroj: loudwire.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←