Ramchat majú ďalší nový klip aj pozitívne správy o KrutoFeste

Zdieľať

Druhý ročník paganmetalového festivalu KrutoFest 2020 sa nakoniec uskutoční, aj keď bol pôvodne kvôli súčasnej situácii okolo koronavírusu zrušený. Tento rok bude však len v klubovej podobe. Ak skutočnosti dovolia, udeje sa tak na jeseň v rockovom klube Mlyn.

A práve na tejto akcii martinskí metalisti RAMCHAT, ktorí sú organizátormi festivalu, pokrstia svoj štvrtý album pracovne nazvaný Nežime v tme. Vyjsť by mal 13. novembra. Z neho nedávno zverejnila kapela skladbu Matka Zem a v týchto dňoch k nej pridala ďalšiu novinku.

,,Po zverejnení klipu Matka Zem zverejníme v najbližšiu nedeľu 24. mája ďalšiu našu novú pieseň Tryzny a tmy. Bude k nej len jednoduchý klip, ale keďže nemáme šancu teraz koncertovať, chceme našich fanúšikov z času na čas potešiť aspoň jednou novou skladbou. Máme ich ešte nezverejnených mnoho, je z čoho čerpať,“ vyjadril sa predposledný májový týždeň líder kapely Hirax.

Skladba sa však k fanúšikom kvôli malému omeškaniu nedostala už v sľubovanú nedeľu, ale s dvojdňovým omeškaním. Tryzny a tmy je však už plne dostupná na YouTube k pozretiu alebo na BandCampe aj k zakúpeniu.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←