OneRepublic predstavia Bratislave svoje najväčšie hity

Zdieľať

Koncertná jeseň na Slovensku sa rozrastá o ďalšiu zahraničnú hviezdu. Celosvetovo obľúbená americká poprocková skupina ONEREPUBLIC si to do Bratislavy namieri už v novembri tohto roka. Návštevníkom ponúknu najúspešnejšie skladby naprieč svojou úspešnou hudobnou kariérou.

Šestica fešákov, ktorá sa prostredníctvom mnohých úspešných hitov stala za posledné roky idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, v marci štartuje koncertné turné  po Európe. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu aj v Bratislave. LIVE IN CONCERT pod taktovkou OneRepublic sa uskutoční 10. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Americká poprocková skupina OneRepublic sa preslávila vďaka spolupráci s producentom Timbalandom a ich spoločnej skladbe Apologize, ktorej sa predalo viac ako 5 miliónov nosičov a na YouTube si pripísala vyše štvrť miliardy vzhliadnutí.

V priebehu svojej kariéry kapela predala viac ako 16 miliónov kópií albumov a veľkú popularitu potvrdila tiež úspechmi hitov Wherever I GoLove Runs Out, All The Right Moves, Secrets či Counting Stars. Setlist nadchádzajúceho turné bude vyskladaný práve najúspešnejšími piesňami z repertoáru tohto zoskupenia z Colorada, ako aj novinkami, ktorými fanúšikov neustále zásobujú.

V minulosti na Grammy nominovaná kapela aktuálne znie v éteri slovenských rádií s najnovším singlom Wanted, na ktorom sa autorsky podielali mimo iných frontman skupiny i renomovaný skladateľ a textár Ryan Tedder, Brent Kutzle (Beyoncé/Ellie Goulding/Leona Lewis) a Tyler Spry, ktorý je dlhoročným spolupracovníkom OneRepublic či U2.

Zaujímavosťou a aj predpokladom skvelej šou je rovnako fakt, že všetci členovia hudobnej formácie OneRepublic – Ryan Tedder, Zach Filkins, Drew Brown, Brent Kutzle, Eddie Fisher a Brian Willett – sú multiinštrumentalisti hrajúci na niekoľko rozličných hudobných nástrojoch.  Frontman kapely Ryan Tedder, ktorý je zároveň skladateľomm a producentom, má na konte i niekoľko spoluprác s Camilou Cabello, Kygom, Jamesom Arthurem, Hailee Steinfeld či legendárnymi Paulom McCartneym a U2.

Vstupenky na čerstvo ohlásené hudobné podujatie OneRepublic LIVE IN CONCERT budú k dispozícii od piatku 6. marca 2020 od 10:00.

ONEREPUBLIC
10. november 2020
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
FB udalosť

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←