Nového albumu Powerwolf sa dočkáme už toto leto

Zdieľať

Náznaky toho, že je kapela už v štúdiu, nemeckí vlci POWERWOLF podsúvali ešte minulý rok na jar. No od konca roka 2020 lákajú aj na grafiku a názov albumu, ktorý by mal vyjsť tento rok v lete.

Zatiaľ síce skupina nevypustila do sveta žiadnu ochutnávku z nadchádzajúcej novinky, avšak už je isté, že sa bude volať Call Of The Wild.

Prvé práce na nahrávke vlci započali ešte koncom apríla 2020. Potom neskôr v novembri na svojej oficiálnej stránke Powerwolf ku vznikajúcej novinke napísali: ,,V týchto zlých časoch to bola extrémna a divoká jazda, ale žiadna noc bez mesiaca nedokáže zastaviť vlkov pred lovom a vytím: Práve sme dokončili písanie skladieb a predprodukciu nového albumu a sme si dosť istí, že sme urobili divoký a dobrodružný kúsok vlčieho metalu s množstvom tónov nedočkavo bažiacich po tom, aby sme ich oslávili spolu s vami všetkými! Attila a Matthew práve dokončili posledné kúsky demo verzií a len ťažko dokážeme v sebe dusiť radosť z nových vecí. V decembri znova pôjdeme do štúdia. Znova spojíme sily s Joostom van den Broekom a Jensom Borgenon, aby sme tento vlčí manifest vytesali do kameňa. Očakávajte, že album vyjde v lete 2021.“

Prešli sotva dva mesiace a kapela opäť hlási progres v prácach na novinke: ,,Kamaráti, momentálne sme v štúdiu a počas nasledujúcich týždňov vás budeme informovať o postupnom progrese v nahrávaní nového albumu Call Of The Wild, ktorý vydáme už toto leto! Dávajte si na seba pozor, zostaňte zdraví a pripravte sa na vlčí rok!“

Okrem toho zverejnili grafiku, ktorá patrí k novinke. Alebo žeby to dokonca bol obal albumu? Pokiaľ áno, znamenalo by to, že od Powerwolf môžeme čakať nejaké zmeny.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←