Nového albumu Powerwolf sa dočkáme už toto leto

Zdieľať

Náznaky toho, že je kapela už v štúdiu, nemeckí vlci POWERWOLF podsúvali ešte minulý rok na jar. No od konca roka 2020 lákajú aj na grafiku a názov albumu, ktorý by mal vyjsť tento rok v lete.

Zatiaľ síce skupina nevypustila do sveta žiadnu ochutnávku z nadchádzajúcej novinky, avšak už je isté, že sa bude volať Call Of The Wild.

Prvé práce na nahrávke vlci započali ešte koncom apríla 2020. Potom neskôr v novembri na svojej oficiálnej stránke Powerwolf ku vznikajúcej novinke napísali: ,,V týchto zlých časoch to bola extrémna a divoká jazda, ale žiadna noc bez mesiaca nedokáže zastaviť vlkov pred lovom a vytím: Práve sme dokončili písanie skladieb a predprodukciu nového albumu a sme si dosť istí, že sme urobili divoký a dobrodružný kúsok vlčieho metalu s množstvom tónov nedočkavo bažiacich po tom, aby sme ich oslávili spolu s vami všetkými! Attila a Matthew práve dokončili posledné kúsky demo verzií a len ťažko dokážeme v sebe dusiť radosť z nových vecí. V decembri znova pôjdeme do štúdia. Znova spojíme sily s Joostom van den Broekom a Jensom Borgenon, aby sme tento vlčí manifest vytesali do kameňa. Očakávajte, že album vyjde v lete 2021.“

Prešli sotva dva mesiace a kapela opäť hlási progres v prácach na novinke: ,,Kamaráti, momentálne sme v štúdiu a počas nasledujúcich týždňov vás budeme informovať o postupnom progrese v nahrávaní nového albumu Call Of The Wild, ktorý vydáme už toto leto! Dávajte si na seba pozor, zostaňte zdraví a pripravte sa na vlčí rok!“

Okrem toho zverejnili grafiku, ktorá patrí k novinke. Alebo žeby to dokonca bol obal albumu? Pokiaľ áno, znamenalo by to, že od Powerwolf môžeme čakať nejaké zmeny.

Komentujte

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Podpor nás na Patreone, aby sme ti mohli prinášať stále viac kvalitného čítania.
A dostaneš za to aj odmenu!

→Klikni sem←