Night Of Metal Hearts bude o benefícii aj rozlúčke

Zdieľať

Spojenie metalu a dobročinnosti sa stáva čoraz častejším úkazom. Výnimkou nebude ani akcia NIGHT OF METAL HEARTS 2020. Tá sa uskutoční 21. marca v Klube za rampami v Novom Meste nad Váhom. Pomáhať môžete však aj skôr. Už teraz si viete objednať tričko k príslušnej akcii, pričom časť financií získaných z jeho predaja poputuje na pomoc pre malého Riška, ktorý bojuje o život.

AKTUALIZÁCIA (15. marca 2020): Akcia sa presúva na 18. september.

AKTUALIZÁCIA (15. september 2020): Akcia je zrušená. Organizátori s kapelami budú hľadať náhradný termín na jar 2021.

Okrem podpory tých, čo to potrebujú, bude akcia potešením i pre tých, ktorí sa tam rozhodnú zavítať. Ako hlavná hviezda vystúpi česká blackmetalová legenda BIG BOSS BAND. Pricestujú v rámci svojho aktuálneho turné Než zemřu.

Najväčším menom zoskupenia je ich spevák a frontman Jiří Valter alebo tiež Big Boss. Ten patrí k priekopníkom čierneho kovu nielen na československej metalovej scéne, kde okrem BBB pôsobil napríklad aj v kapele Root. Okrem toho mal aj množstvo projektov, kde sa dostal aj k vystupovaniu so zahraničnými menami ako Behemoth či Moonspell. A ako bonus je ešte aj bývalým veľkňazom českej vetvy Satanovej cirkvi.

Pokiaľ si ho však ešte chcete stihnúť vychutnať na pódiu, potom by ste nemali veľmi váhať, lebo práve na NOMH budete mať poslednú šancu vidieť ho u nás. Práve prebiehajúcim turné totiž Big Boss ukončuje svoju kariéru, a tak máte príležitosť rozlúčiť sa s ním, ako sa patrí.

No legiend sa na Night Of Metal Hearts 2020 objaví viac. Ďalšou takou kapelou budú DEPRESY,  ktorým už nechýba veľa do osláv tridsiatky v brázdení pódií a patria u nás k najdlhšie pôsobiacim bandám smrtiaceho kovu. Na konte majú tri štúdiové albumy, pričom zatiaľ najnovší počin im vyšiel v roku 2018 k 28. výročiu vzniku skupiny s veľavravným názvom MMXVIII.

Okrem nich sa však môžete tešiť aj na zoskupenia mladšieho dáta. Akciu totiž odštartujú progresívni POSTCARDS FROM ARKHAM z Havířova a MYSTERIUS ECLIPSE, death/blackmetalisti z Nového Mesta nad Váhom.

NIGHT OF METAL HEARTS
Klub za rampami, Nové Mesto nad Váhom
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←