Na poslednom koncerte Kiss možno zahrajú aj bývalí členovia

Zdieľať

Každý fanúšik legendárnych KISS má v kalendári určite poznačený dátum 17. júla 2021. To je termín ich úplne poslednej šou v New Yorku. Stále sa však vynárajú otázky okolo toho, ako táto veľkolepá rozlúčka vlastne bude vyzerať. Špekulácii je mnoho. No naposledy vodu zamútil priamo manažér kapely Doc McGhee, ktorý navrhol, aby sa na pódiu počas posledného koncertu objavili všetci bývalí členovia kapely. Fanúšikovia tak začali ešte viac dúfať v návrat gitaristu Acea Frehleyho a bubeníka Petera Crissa.

Mnohí bojovníci Kiss Army v takéto spojenie vzhľadom na nedávne udalosti už ani nedúfali. Frehley sa jednak ohradil, že Stanley a Simmons na neho útočia prostredníctvom sociálnych médií a snažia sa zničiť jeho reputáciu. Navyše sa vyjadril, že si nepraje stáť na pódiu po boku Tommyho Thayera, ktorý si, takpovediac, adoptoval postavu Spacemana, ktorú Frehley spopularizoval.

Už koncom minulého roka ale predsa len začal vyhrávať sentiment a Frehley pripustil, že by sa rád objavil na pódiu po boku svojich starých kumpánov ešte skôr, ako sa opona naposledy zatiahne.

McGhee v rozhovore s Pollstarom navyše ubezpečil fanúšikov, že medzi kapelou a žiadnymi jej bývalými členmi nie je zlá krv. Uviedol: „Bude to skvelé. Bude to hodné konca cesty. Bude to hodné štyridsiatich piatich rokov Kiss. Chceme osláviť všetkých a radi by sme priniesli všetkých bývalých členov. Naozaj by sme chceli. Nikto nehovorí, že nenávidíme toho alebo tamtoho. Chceme tam každého, kto má chuť prísť.“

Dúfajme, že sa to podarí a koniec cesty tejto legendárnej kapely tak bude ešte veľkolepejší. Kapela momentálne koncertuje v Amerike, odkiaľ sa v júni presunie aj do Európy. Turné End Of The Road bude mať zastávku aj v Prahe – 1. júla v O2 Arene.

Zdroj: loudwire.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←