Kiss ohlásili ďalšie koncerty, chcú sa rozlúčiť s každou krajinou vrátane Slovenska

Zdieľať

Mnohí tušili, že to finálne turné kapely KISS nebude skutočne posledné. Ale azda nikto by netipoval, že svoje slová o konci a rozlúčke porušia tak rýchlo. Len necelé štyri mesiace po veľkolepej záverečnej šou totiž pomaľované legendy ohlásili novú šnúru koncertov.

,,Sedel som vo svojom štúdiu, keď mi pohľad padol na mapu, ktorú v ňom mám zavesenú. A vtedy som si uvedomil, že ostalo množstvo členov Kiss Army, ktorí nemali možnosť sa s nami naživo rozlúčiť a že by sme to nemali nechať tak,“ vysvetľuje basgitarista Gene Simmons, prečo ťahá kapelu opäť na cesty.

Kiss si preto naplánovali trochu nezvyčajné turné – zastavia sa v štátoch, ktoré na turné The End Of The Road vynechali. Ocitli sa medzi nimi napríklad Egypt, India, Uzbekistan, Monako, Mongolsko či dokonca Vatikán. Najlepšia správa však je, že je medzi týmito krajinami aj Slovensko.

Gene Simmons, Paul Stanley, Eric Singer a Tommy Thayer sa prídu rozlúčiť so slovenskými fanúšikmi na budúci rok. 29. februára 2025 odpália svoju šou tak, ako to vedia len oni, na bratislavskom letisku Vajnory.

Predpredaj vstupeniek bude spustený už 1. apríla o 20:00. Ibaže by sme si z vás opäť vystrelili… 🙂

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←