Myles Kennedy nečakane vydá na budúci rok druhú sólo nahrávku

Zdieľať

Asi nebude prekvapením, že po karanténnych časoch budeme mať albumový boom. Množstvo interpretov totiž počas stopky s koncertmi a festivalmi strávilo veľa času v štúdiu alebo doma „za pracovným stolom“. Inak nekonal ani frontman Alter Bridge MYLES KENNEDY. Ten sa však to nahrávacích priestorov nezavrel s kolegami z AB, ale sám. A plodov jeho práce by sme sa mohli dočkať už budúci rok.

Myles sa nedávno v rozhovore pre Download zmienil, že prípravy na svoju druhú sólo nahrávku už má v podstate hotové a niekedy teraz by chcel začať nahrávať s perspektívou vydania albumu na budúci rok: ,,Jednoznačne je to o niečo viac elektronické. Year Of The Tiger sa opiera o akustickosť a obsahuje aj trochu blues. V tomto duchu som pokračoval, keďže som v tom cítil príležitosť viac sa zahĺbiť do ríše blues, obzvlášť v merítku gitaristu. Ale musím povedať, že je to hlučnejšie. Je to viac elektronické, trochu tvrdšie a bude tam aj množstvo gitarových sprostostí. Takže som z toho celého veľmi nadšený.“

Album bude čiastočne reakciou na aktuálne udalosti vo svete, hoci nepôjde o koncepčnú vec. Myles nechcel, aby sa všetko týkalo iba jednej tematiky.

Zatiaľ nie je známe nič viac, dokonca ani len názov nadchádzajúcej novinky. Isté však je, že bude mať mierne iný smer ako Year Of The Tiger.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←