Mofokiller zasiahli pozitívne vibrácie, vydali skladbu viacerých štýlov s hosťom

Zdieľať

Bratislavská formácia MOFOKILLER zverejnila nový videosingel Chceš ma nájsť. Pri jeho tvorbe ich zasiahlo množstvo pozitívnych vobrácií, ktoré spôsobili, že kapela na chvíľu vystúpila z tieňa temnoty. V tomto kroku však neboli sami. Na skladbe totiž s nimi spolupracoval aj frontman ďalšej slovenskej kapely RUST2DUST Tomáš Buron.

Tomášove spojenie s chalanmi z Mofokiller dalo vznik pohodovej skladbe, ktorá vás nepochybne prinúti kývať si hlavou do rytmu a priblblo sa usmievať.

,,Chceš ma nájsť je taký náš mačkopes. Nakŕmili sme ho hip-hopom, country a metalom, no a on si začal šťastne štekať, mňaukať a vrtieť chvostom. Navyše, pri videoklipe sme sa parádne zabávali. Takže výsledok je naozaj veľmi pozitívny,“ hovorí o novej skladbe a videu Miro Beka, spevák, basgitarista a zvukár skupiny v jednej osobe.

A aké posolstvo v sebe skrýva novinka? Je v našej ľudskej náture, že neustále niečo hľadáme. Túžime po láske, pravde, šťastí, rovnováhe a mnohých iných veciach, po ktorých pátrame vo svojom živote. Ale čo ak to niečo, čo tak úpenlivo hľadáme, hľadá nás? Netreba sa len pozerať na svet svojimi očami, no treba sa mu otvoriť a nechať sa nájsť.

No a prečo si k nej na spoluprácu prizvali Tomáša Burona? To vysvetlil gitarista, skladateľ a textár MK Matúš Cíger: ,,Tomáš Buron je podľa nás jeden z top päť rockových frontmanov na Slovensku. Veľmi nás potešilo, že ochotne pristúpil na spoluprácu. Predstavili sme mu hotovú skladbu. On ju však bez hanby prepísal.“

Najnovší videoklip, ktorý kapela poňala dosť netradične, sa natáčal v Bratislave a blízkom okolí. Zaujímavý je však aj tým, že ide už o tretie video, ktoré si skupina natočila i produkovala sama.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←