MF v novom singli upozorňujú na klamstvá dnešnej doby

Zdieľať

Nový singel kapely MF nesie názov Klameme si do očí a ako napovedá, ide o vážnejšiu vec. Chalani upriamili pozornosť na pretvárku a pózu dnešnej doby. Túto tematiku zachytili aj v obrazovej podobe. 

„V dnešnej instagramovo-facebookovej dobe sa ľudia často hrajú na niečo, čím v skutočnosti nie sú. Vytvárajú si tak nový image a za cenu sledovateľov či lajkov prestávajú byť samými sebou,“ povedal autor textu Matej Martiš. Zámerom skupiny MF bolo natočiť k singlu jednoduchý klip zložený z viacerých scén. „Oslovili sme nášho bývalého speváka Patrika a sme veľmi radi, že si v klipe zahral,“ dodal Matej.

Klip s vážnou tematikou natočili Richard Gondoč a VLN Production, o strih sa postarali VLN production. Pieseň bola nahraná v priestoroch klubu Piano v Trenčíne a finálny mix s mastrom si do portfólia pripísali chalani z Volume Production.

Singel Klameme si do očí je predzvesťou nových vecí. Ako kapela MF potvrdila, v súčasnej dobe tvorí nové piesne, ktoré, ak situácia dovolí, chce nahrať a odprezentovať na koncertoch už počas tohto leta.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←