Metallica pracuje na novom albume

Zdieľať

Tá pandémia a s ňou súvisiaca karanténa je predsa len na niečo dobrá. Aj keď sme prišli o koncerty, vynahradené nám to bude v priebehu budúceho roka množstvom novej hudby. A vyzerá to tak, že sa dočkáme nového albumu aj od METALLICY.

Bubeník Lars Ulrich len nedávno nadhodil myšlienku, že by nebolo zlé, keby kapela zapracovala na novej hudbe, kým musia byť všetci zavretí doma. A od myšlienky prešlo očividne k činom, pretože teraz potvrdil, že si muzikanti vymieňajú čerstvé nápady na nové sklady.

„Len sme začali, asi štyri týždne dozadu sme sa opäť spojili,“ vysvetľoval Lars pre švédsku talk show. Dodal, že v spojení boli aj predtým, ale teraz sa spojili kreatívne, posielajú si nápady mailom alebo cez Zoom a snažia sa v tejto nezvyčajnej situácii tvoriť hudbu.

Medzi poslednými dvomi albumami Death Magnetic a Hardwired… To Self-Destruct bola osemročná prestávka. Posledná doska im vyšla v roku 2016. Členovia kapely niekoľkokrát potvrdili, že dúfajú, že teraz to nebude trvať tak dlho. A vyzerá to tak, že albumovej novinky by sme sa mohli dočkať už v relatívne dohľadnej dobe.

Zdroj: loudwire.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←