Rush znovu vydávajú album Permanent Waves, pridávajú nový klip ku starej klasike

Zdieľať

Klasika nikdy nestarne, práve naopak, vekom iba naberá na váženosti. Ale vždy sa k nej dá vymyslieť aj niečo nové. A tak RUSH urobili nové video k staršej skladbe The Spirit Of Radio.

Tento počin však nebol iba náhlym poryvom mysle, kedy by si kapela povedala – Prečo nespraviť nové video ku starej skladbe? Vzniklo pri príležitosti znovuvydania albumu Permanent Waves, z ktorého pochádza aj daná skladba, pri príležitosti štyridsiateho výročia od prvého vydania tejto dosky. Premiérovo totiž vyšla v roku 1980.

Animovaný klip z dielne Fantoons.tv obsahuje rôzne momenty z histórie skupiny ako aj množstvo takzvaných easter eggs. Tie isto objaví každý fanúšik s poriadne ostrým zrakom. Na jeho tvorbe sa podieľala aj producentka Linda Otero a režiséri David Calcano a Alberto Hadyar.

Reedíciu albumu viete zohnať v super deluxe edícii, 2 CD deluxe edícii, 3 LP deluxe edícii alebo v deluxe digitálnej edícii, pričom super deluxe edícia obsahuje aj niekoľko špecialít. Medzi iným je to napríklad i štyridsaťstranová kniha so zatiaľ neuverejnenými fotografiami, rôznymi poznámkami, tromi replikami laminátových backstage pasov a tromi originálnymi listami s textami skladieb ručne písanými Neilom Peartom.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←