Lordi predstavili Slovákom nový album aj program (fotogaléria)

Zdieľať

Hardrocková horrorshow z Fínska LORDI sú opäť na turné. To aktuálne sa volá Killectour a jeho len druhé zastavenie vtrhlo 18. februára do bratislavského MMC. Turné sa nesie v duchu novinky Killection, ktorá ešte nestihla za sebou ani zabuchnúť dvere nahrávacieho štúdia.

Drobné problémy s prípravou headlinera s modrou krvou spôsobili celkom slušný časový posun. Dvere na klube sa otvárali takmer o hodinku neskôr. Program odštartovali krajania monštier, kapela FLESH ROXON. Trošku ťažkopádny rock, ktorý páni volajú action rock. Zábava bola fajn, ľudia poskakovali a kyvkali hlavami i rukami.

Po polhodinke fínskej veselosti sme dostali dávku veľmi príjemného metalu v štýle 80. rokov s príchuťou bolonskej omáčky. Veľmi príjemný set, niečo medzi AC/DC až Scorpions. Kapela z talianskej Bologne TARCHON FIST a ich turné Apocalypse Tour 2020. Páni sú na scéne 15 rokov a majú za sebou početnú várku albumov. Nosným v ich programe je aktuálny Apocalypse z vlaňajšieho leta.

S 22. hodinou zaznelo sálou MMC intro od Kiss God Of Thunder. Monstershow odštartovala. Spolovice plné MMC dostalo okrem všetkých veľkých hitov aj prídel noviniek. A, samozrejme, aj vtipné komentáre Mr. Lordiho. Fíni priniesli po vizuálnej stránke mierne upravený program. Ale treba im uznať, že svoju prácu robia výborne. Ak sa chcete výborne zabaviť pri severskom hard rocku, táto kapela je skutočne to pravé.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←