Limp Bizkit sa vracajú na Slovensko

Zdieľať

Minulé leto rozbili Sereď a Košice. LIMP BIZKIT sa tentoraz vyberú predviesť svoju energickú rapcore/numetalovú šou aj Bratislave. Do nášho hlavného mesta sa vrátia po viac ako piatich rokoch.

Partia vedená Fredom Durstom si od svojho založenia v roku 1995 získala množstvo fanúšikov a predala viac ako 40 miliónov kópií albumov. Hity ako Behind Blue Eyes, Break Stuff, Rollin‘ či My Generation nechajú chladným len málokoho.

Minulý rok si ich nepochybne zábavnú šou užili tisícky slovenských divákov. Už 3. augusta si ju budú môcť užiť znovu alebo dobehnúť zameškané v Eurovia Aréne v Bratislave. Slovenský koncert zahrnuli Limp Bizkit do svojho turné, počas ktorého v auguste obehnú viacero európskych miest.

AKTUALIZÁCIA: Koncert sa presúva na 11. august 2022. Zároveň sa presúva do Axa Arény NTC v Bratislave.

Kapela tiež už niekoľko rokov pracuje na novom, siedmom albume, ktorého vydanie sa ale stále posúva, a tak nikto nevie, kedy vlastne vyjde. Mal by však niesť názov Stampede Of The Disco Elephants. Slováci sa ale určite môžu tešiť na overené hity aj nejaké novinky.

Hosťom na ich koncerte bude americká banda STATIC X. Do pozornosti ľudí sa dostali svojím žánrom označovaným ako evil-disco a debutovým albumom Wisconsin Death Trip. Predpredaj vstupeniek na bratislavský koncert tejto zaujímavej dvojice začína 25. februára len na Ticketlive.sk

LIMP BIZKIT
12. august 2021
Axa Aréna NTC, Bratislava
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←