Korpiklaani si u nás urobia miniturné s Arzénom

Zdieľať

Patríte medzi tých, ktorí nikdy nemajú dosť veselého fínskeho metalu? Potom je pre vás dobrou správou, že lesný klan (tak znie slovenský preklad mena kapely) KORPIKLAANI opäť opustí hranice Drinklandie, aby sa zo severu pobrali k nám. Žiadny kút Slovenska sa nemôže sťažovať, keďže zahrajú v štyroch rôznych mestách našej krajiny. Sekundovať im pritom budú naši ARZÉN.

A čo je to vlastne tá Drinklandia? Toto ich vlastné premenovanie rodnej krajiny súvisí s pomenovaním aktuálnej vetvy turné k albumu Kulkija z roku 2018. Tour sa pýši titulom A Land Of A Thousand Drinks (Krajina tisícich drinkov), ktorý sa spája s minuloročnou pesničkou s totožným menom A Land Of A Thousand Drinks.

AKTUALIZOVANÉ (13. 3.2020):
Folkmetalová skupina pod vedením večne usmiateho ,,dredáča“ Jonneho Järvelu navštívi Slovensko v septembri. Začnú v Ružomberku v KD A. Hlinku 17. septembra, pokračovať budú v Collosseuz v Košiciach 18. septembra a v Piano Clube v Trenčíne 19. septembra. Miniturné ukončia v Bratislave v Ateliéri Babylon 20. septembra.

Na tejto minišnúre im nebude chýbať domáca podpora. Zahrajú si s nimi Terchovčania Arzén, ktorým po tridsiatich siedmich rokoch drania pódií nie je prehnané dodať status legendy. Ich pôvodná tvorba spadala do mantinelov heavy metalu, avšak dnes už je to skôr rockovejšie. Zatiaľ poslednou nahrávkou vydanou touto bandou je Teraz nám vyhráva z roku 2017.

KOPRIKLAANI, ARZÉN
17. september 2020
Kultúrny dom A. Hlinku, Ružomberok
FB udalosť
Vstupenky

KOPRIKLAANI, ARZÉN
18. september 2020
Collosseum, Košice
FB udalosť
Vstupenky

KOPRIKLAANI, ARZÉN
19. september 2020
Piano Club, Trenčín
FB udalosť
Vstupenky

KOPRIKLAANI, ARZÉN
20. september 2020
Ateliér Babylon, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←