Počúvate heavy metal? Pravdepodobne ste zažili sex v aute

Zdieľať

Presne s takým zistením prišli ľudia z TickPick, ktorí robili štúdiu o zvykoch v autách prepojených s hudobným žánrom. Čo nás hudba núti robiť v aute – tak by sa to dalo povedať zjednodušene. Zistili, že ak ste fanúšikom heavy metalu, tak je väčšia pravdepodobnosť, že ste zažili sexuálny styk v aute, ako keby ste počúvali iný hudobný žáner.

Štúdiu robili prostredníctvom dotazníkov, z ktorých vyplynulo, že až 75% heavymetalistov si už niekedy užívalo v aute sexuálne hrátky. Je to nadpriemer, keďže len 65% všetkých respondentov uviedlo, že už mali takúto skúsenosť. Predbehli v tomto rebríčku poslucháčov oldies hudby, hip-hopu, rapu a R&B/soulu.

Avšak metalovú hudbu si na navodenie správnej romantickej atmosféry pred aktom vyberá len 12,6% opýtaných. Kým ženy preferujú najmä R&B a soul, muži volia klasický rock. Tretia najpúšťanejšia skladba na privodenie „láskuchtivej“ nálady bola Closer Od Nine Inch Nails a na šiestom mieste skončili AC/DC.

Výskum tiež zistil, že heavymetalisti sú tretia napočetnejšia skupina (čo sa týka hudobných žánrov), ktorá nepoužíva smerovky. Najviac na smerovky kašlú vyznávači latina. Okrem toho prišli aj na to, že tí, ktorí obľubujú rap, prekračujú rýchlosť a šoférujú agresívne. Výskumu sa zúčastnilo 958 respondentov.

Zdroj: loudwire.com/text, loudersound.com/foto

2 komentáre

    • Michaela Váleková on

      Je to normálna behaviorálna štúdia zameraná na hudobné štýly, ktorú zverejnili aj veľké zahraničné médiá, viď zdroj článku.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←