John Wolfhooker robia krok vpred novým albumom, zverejnili k nemu ďalší videoklip

Zdieľať

Česko-slovenská kapela John Wolfhooker predstavila svetu svoje najnovšie hudobné dielo. S albumom The New Past vytvárajú Ronald Janeček, Adrian Janeček, Martin Čupka a Filip Vlček jedinečnú kapitolu svojej kreativity.

The New Past je štvrtým albumom tejto talentovanej skupiny, nadväzujúcim na EP 626 a album 313. John Wolfhooker sa postupne etablovali ako jedna z najtalentovanejších gitarových formácií v Česku.

Album vychádza u Warner Music a predstavuje významný krok vpred v kariére kapely. Zároveň potvrdzuje, že John Wolfhooker sú pripravení na nové výzvy a novú kapitolu. O jeho produkciu, mixing a mastering sa postaral gitarista kapely Ronald Janeček, ktorý vytvoril jedinečný zvukový zážitok. The New Past je ale výsledkom dlhodobej tímovej práce kapely, ktorá sa spoločne podieľala na celom skladaní piesní.

Predzvesťou albumu boli single Free Your Mind s Redzedem, Addictionary, Falling Down, The New Past, Cobalt Blue s japonským raperom Judiciousom Broskim a Ice Queen. Tieto skladby okamžite zaujali originalitou, energiou a presahovaním hraníc žánrov. Kapela si ponecháva svoju charakteristickú tvorivú víziu, pričom na albume pretína prvky popu, rocku, metalcoreu a prog metalu. Ku zverejneným singlom kapela teraz pridala aj pieseň Paper Hearts spolu s videoklipom.

Zdroj: John Wolfhooker

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←