Dve hviezdy na dvoch spoločných koncertoch. Na Slovensko prídu Bonnie Tyler a Chris Norman

Zdieľať

Senzáciou pre koniec leta je jedinečné spojenie dvoch svetovo známych mien a hviezd 70., 80. aj 90. rokov. BONNIE TYLER a CHRIS NORMAN vystúpia na exkluzívnom spoločnom dvojkoncerte v Nitre a Košiciach.

Títo interpreti prídu potešiť Slovensko v dátumoch osláv 69. výročia SNP. So svojimi kapelami sa ukážu 27. augusta v Nitre a 29. augusta v Košiciach. Exkluzivitu tohto vystúpenia podtrhuje aj to, že tento rok takúto zostavu môžu vidieť fanúšikovia len na štyroch koncertoch – jeden v Nemecku, jeden vo Švajčiarsku a dva na Slovensku.

Bonnie Tyler priniesla svetu niekoľko známych megahitov, ktorým vládnu najmä skladby It’s A Heartache, Holding Out For A Hero a najmä absolútny a všade známy megahit Total Eclipse Of The Heart. Na to, že Bonnie nie je práve z generácie, ktorá ovláda sociálne, audio a audiovizuálne médiá, je sledovanosť jej klipu k tejto skladbe (v dvoch verziách) na YouTube za hranicou 1 miliardy videní.

Chris Norman je známy najmä zo svojho sólového pôsobenia po odchode zo Smokie, ale, samozrejme, aj z tejto mimoriadne úspešnej a hity chrliacej mašiny. Poznávacím znamením Chrisa je jeho charizma, jeho nezameniteľný chrapľavý vokál a vystúpenia plné energie. Výpočet hitov Smokie je na dlhý zoznam, ale snáď nikto nemôže povedať, že by nepoznal Living Next Door To Alice, I’ll Meet You At Midnight, sólové trháky Midnight Lady či Some Hearts Are Diamonds alebo duet so Suzi Quatro – Stumblin‘ In.

Všetky tieto šlágre a aj mnohé ďalšie si môžete vypočuť koncom prázdnin naživo na nitrianskom aj košickom amfiteátri.

Zdroj: Profi Event

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←