Jeden z najlepších symfonických orchestrov na svete Prime Orchestra zahrá v Bratislave legendárne rockové hity

Zdieľať

Bratislavská NTC Aréna bude 14. mája miestom, kde zažijete nezabudnuteľný večer plný energie a skvelej rokovej hudby v podaní PRIME ORCHESTRA. Tento svetovo uznávaný symfonický súbor, pôvodom z Ukrajiny, prináša na Slovensko svoju svetoznámu Rock Sympho Show, ktorá už viac ako 9 rokov vypredáva sály po celom európskom kontinente.

Prime Orchestra nie je len bežná hudobná skupina, ale zoskupenie vynikajúcich hudobníkov a umelcov. Dodnes odohrali viac ako 700 koncertov po celom svete. Husľový orchester, vokalisti, rocková kapela a živé DJ zvukové efekty sa spoja a vytvoria skvelé interpretácie najväčších hitov. Vypočuť si budete môcť skladby od legendárnych kapiel ako System Of A Down, Scorpions, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple či Depeche Mode.

Okrem hudby sa môžete tešiť aj na vizuálne efekty a prepracovanú svetelnú šou, ktoré prispievajú k strhujúcej atmosfére počas celého koncertu. Jedinečná príležitosť vidieť a počuť fenomenálny Prime Orchestra naživo v bratislavskej NTC Aréne bude už 14. mája.

Zdroj: Show Slovakia

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←