Dlho očakávaný tretí album Arch Of Hell je tu

Zdieľať

Melodický death metal s príchuťou metalcoreu a dozvuky symfonického metalu. Takto by sa v kocke dal definovať nový album brnianskych ARCH OF HELL. Skrátka moderný metal, ktorý má ambície zasiahnuť širšiu poslucháčsku základňu.

Arrival je dospelá nahrávka s precíznou produkciou a skvelým zvukom. Lahôdka, ktorá práve teraz vychádza u pražských MetalGate na CD a aj v digitálnej distribúcii.  

Epické momenty, výrazné melódie, tvrdý základ a do toho energické doplňovanie mužského a ženského spevu. Arch Of Hell vedia, čo sú ich silné zbrane a dokážu ich skvele zúročiť. Arrival ponúka jedenásť skladieb, medzi nimi nechýba ani singel Nile, ktorý pred časom načrtol, ako bude celá novinka znieť.

Výpravný je aj obal od Mustapha Design dz, ktorý korešponduje s textovým obsahom albumu. Ide o koncepčný príbeh o entitách z iných svetov, ktoré ovplyvňujú život na našej planéte. Príbeh je primárne zasadený do doby starovekého Egypta: „Vystupuje v ňom postava mimozemskej bytosti – kráľovnej, ktorú ľudia uctievali ako bohyňu, ale svojou nevďačnosťou a zlobou si vyslúžili jej odchod, respektíve odlet z našej planéty,“ vysvetľuje speváčka Tereza Nesvatbová.

Vznik Arrival aktívne podporili fanúšikovia, vďaka ktorým bola crowdfundingová kampaň na Hithit úspešná. Výborný výsledok dokazuje, že si Arch Of Hell dlhodobou a svedomitou prácou budujú pevnú základňu fanúšikov. A rovnako to, že patria k výrazným kapelám dnešnej mladšej českej metalovej scény.

„Veľmi nás prekvapilo, koľko ľudí nás chce podporiť a aký je o nový album záujem. Je to vec, ktorá vás nakopne. Sme všetkým, ktorí nám touto formou pomohli, skutočne vďační. Ďakujeme!“ zdôrazňuje Tereza.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←