Devin Townsend príde so svojím hudobným divadlom do Bratislavy

Zdieľať

Minulý rok v apríli vypredal so svojím akustickým turné pražskú La Fabricu a v novembri vypredal v rovnakom meste s turné k najnovšej doske Empath klub Roxy. Najbližšie zaútočí so svojím hudobným divadlom plným silných emócií 9. júna na bratislavské MMC.

Reč je o DEVINOVI TOWNSENDOVI, ktorého právom nazývajú hudobným chameleónom a ktorý stojí za množstvom muzikantských zoskupení, projektov a spoluprác, no vždy do nich vnesie niečo vlastné len jemu samému. Svojím posledným sólovým albumom Empath poslucháča pozýva na prechádzku kompozičnou kombinatorikou siahajúcou ďaleko za hranice pochopiteľnosti. Muzikantská fantázia tohto hudobného vizionára je očarujúca a podmanivá.

Jeden z najúprimnejších interpretov na scéne, ktorou sa pretĺka už tridsať rokov, novým albumom opäť odhaľuje poslucháčom viac zo svojho vnútra. Či už sa zameriate na emócie, atmosféru alebo silné výpovede muža s bipolárnou poruchou, určite vás táto doska nenechá chladným. Pokiaľ toto spojenie umelca s fanúšikmi chcete zažiť aj naživo, nemali by ste s kúpou vstupeniek dlho čakať.

DEVIN TOWNSEND
9. jún 2020
MMC, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←