Devin Townsend odštartoval prvú čas svojho nového „karanténneho projektu“

Zdieľať

Kanadský hudobný chameleón DEVIN TOWNSEND prichádza opäť s niečím novým. Tentoraz má jeho nový projekt príznačný názov Quarantine Project. Ten by mal byť nastavený tak, aby v súčasných časoch zúriacej svetovej pandémie, kedy každý z nás musí niečo obetovať, poskytoval ľuďom určitú úľavu. V prvej časti Devin predstavuje video k svojej novej skladbe Quarantine.

Tento projekt prišiel ako reakcia po tom, čo bol Devin donútený odložiť zvyšok svojho turné Empath Vol. 1 po Severnej Amerike práve kvôli koronavírusu: „Ľudia ma v mojej kampani na GoFundMe podporili, keď som to najviac potreboval, keďže som prišiel v dôsledku predčasného ukončenia turné o veľkú časť príjmu. A ja som si chcel byť istý, že im môžem dať na oplátku niečo, čím sa im aspoň trochu poďakujem. Budem sa snažiť počas tohto obdobia všetkými dostupnými cestami poskytnúť toľko obsahu, koľko len budem môcť, pretože cítim, že práve toto je to, čo môžem ponúknuť.

Moja spoločnosť zahŕňa mnohých ľudí a vaša podpora nás v mnohých ohľadoch zachránila. Viem, že sme tým, čo sa deje, ovplyvnení všetci. A áno, mohol by som si hľadať inú dočasnú prácu tak, ako budú musieť aj mnohí iní. Ale uvedomil som si, že najlepšie bude sústrediť sa na moju prácu a snáď poskytnúť ľuďom určitý druh úľavy tým, v čom som najlepší. Chcem vrátiť ľuďom čo najviac. Dúfam, že aspoň časť z toho, čo v týchto ťažkých časoch budem schopný vytvoriť, poskytne trochu pohodlia tím, ktorí majú radi to, čo robím,“ hovorí Devin Townsend.

Jedným dychom objasňuje svoju predstavu: „Dá sa to mnohými spôsobmi. Twitch streamy, koncerty možno podcasty. Publikum ma vždy držalo nad vodou. Teraz by som rád pomohol ja ľudom a to akýmkoľvek spôsobom. Zatiaľ sa iba učím, ako robiť videá, ale budem sa snažiť časom zdokonaliť. Urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som mohol pomôcť. Vo svojom mene, v mene Northern Music, HevyDevy Records a v menej celého tímu, ktorý tvorí môj profesionálny svet. Vďaka za podporu a záchranu nášho podnikania, počas toho útlmu. Uvedomujeme si množstvo ľudí, ktorí trpia a neznášajú túto situáciu ľahko. Myslím, že najlepším spôsobom, ako na to poukázať, je jednoducho začať pracovať. Uistím sa, že sa obsah dostane hlavne k tým, ktorí podporili moju kampaň. Naozaj nedokážem dostatočne vyjadriť svoju vďačnosť týmto ľuďom. Počas tohto ťažkého obdobia už ale pracujem na mnohých nápadoch.“

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←