Crea Cage sa v novinke zamerali na ľudskú chamtivosť

Zdieľať

Gelnická kapela CREA CAGE sa hlási s novou pesničkou. Tentokrát sa chalani pozreli na tému ľudskej chamtivosti a konzumnej spoločnosti. „Už samotný názov skladby odráža jej obsah. Skrátka všetci chceme viac. Je jedno, či toho máme dostatok, stále pozeráme len na seba a na veci, ktoré si nemôžeme dovoliť,“ poznamenal spevák kapely Martin Hudák.

Skladba Chceme viac vznikala v skúšobni niekoľko mesiacov. „Pesnička nie je absolútnou novinkou. Naši fanúšikovia si ju mohli vypočuť na viacerých koncertoch, no chceli sme ju sprístupniť čo najširšiemu publiku, a preto sme sa rozhodli ju nahrať,“ dodal bubeník Martin Pisko.

Ten sa zároveň podpísal pod videoklip, ktorý vznikol priamo v skúšobni kapely. „Doba je aktuálne ťažká, a tak sme boli nútení sa jej prispôsobiť. Spracovanie skladby aj klip sme preto vzali do vlastných rúk. Veľká vďaka preto patrí aj Norovi Ferenczovi z OMP za zmixovanie a mastering skladby,“ dodal tvorca klipu Pisko.

Aj napriek sťaženým podmienkam kapela pracuje na ďalších skladbách a pripravené má hneď dva nové songy. „Tešíme sa najmä na spoluprácu so Spokom z kapely Smola a Hrušky, s ktorým vydáme spoločný singel aj s klipom,“ povedal o najbližších plánoch kapely spevák Martin. Jeseň v podaní kapely Crea Cage tak bude zaujímavá.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←