Bruce Springsteen odohrá budúci rok svoj najväčší koncert v Česku

Zdieľať

Už to bude 12 rokov, kedy bol BRUCE SPRINGSTEEN naposledy v Českej republike. Budúci rok sa tam však chystá vrátiť na svoj doteraz najväčší český koncert. Bude to zároveň jeho jediný koncert v strednej Európe naplánovaný na budúci rok.

AKTUALIZÁCIA (3. jún 2024): Bruce Springsteen musel kvôli problémom s hlasivkami svoj pražský koncert preložiť. Nový dátum bude 15. júna 2025. Pôvodné vstupenky platia aj na nový dátum, komu však nevyhovuje, môže do troch mesiacov požiadať o ich refundáciu.

Foto: Live Nation CZ

Bruce Springsteen, ktorého časopis Rolling Stone označil za „stelesnenie rock n‘ rollu“, je s viac ako 140 miliónmi predaných platní po celom svete a viac ako 70 miliónmi v Spojených štátoch jedným z najpredávanejších umelcov na svete. Medzinárodné turné Springsteena a The E Street Band v roku 2023 je prvým koncertným turné od ukončenia The River Tour v roku 2017 – štrnásťmesačného turné, ktoré bolo časopismi Billboard a Pollstar označené za najlepšie svetové turné roku 2016.

Za podpory The E Street Horns a The E Street Choir sa na európske turné Springsteena a The E Street Band 2023 predalo viac ako 1,6 milióna vstupeniek – a vyslúžilo si všeobecné uznanie ako jedno z najlepších vystúpení v kariére kapely, ktoré bolo ocenené časopisom Billboard ako „najlepšia šou na svete“ a „jedna z najlepších šou vôbec“ denníkom The Daily Telegraph.

A takúto šou príde predviesť spevák aj do Prahy. NA pódium na letisku Letňany sa postaví 28. mája 2024. Vstupenky sú už v predaji.

Zdroj: Live Nation CZ

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←