Amaranthe vydávajú svadobný klip k Endlessly

Zdieľať

Hoci sa romantická skladba Endlessly sa nachádza na už staršom albume AMARANTHE s názvom Maximalism z roku 2016, kapela k nej vydala video až v týchto dňoch. A nejde o hocijaký klip. Ide totiž o zostrih videa zo svadby gitaristu skupiny Olofa Mörcka s jeho už manželkou Catalinou Popa, flautistkou nemeckej symfonicmetalovej skupiny Hagaard.

Olof Catalinu požiadal o ruku ešte v roku 2018, a to priamo na koncerte Amaranthe na festivale vo Fínsku. Vo videách na YouTube z tohto momentu nájdete, ako Olof najskôr hovoril o tom, že ho Catalina prekvapila, keď tam prišla za ním. Následne ju zavolal na pódium a vyhlásil, že sa preto rozhodol tiež jej dať jedno prekvapenie. Potom pred ňou pokľakol a spýtal sa jej, či si ho vezme.

Ona, samozrejme, súhlasila, a tak si 19. júla 2019 v Sungardene v rumunskom meste Cluj-Napoca povedali svoje áno. V ten deň Duminciuc Bogdan vytvoril a neskôr zostrihal emotívne video plné lásky, ktoré sa stalo klipom k Endlessly.

Okrem tohto nádherného klipu k staršej skladbe Amaranthe ešte minulý mesiac vydali nový singel Do Or Die, kde im hosťovala ex-vokalistka Arch Enemy Angela Gossow a gitarista AE Jeff Loomis. V septembri tohto roka by sme sa mali dočkať aj nového albumu. Spolu s ním je na november a december naplánované aj európske turné s kapelou Beyond The Black. Návšteva Slovenska v ňom zahrnutá nie je, no začiatkom decembra vystúpia v Budapešti, Zlíne, Viedni a Varšave.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←