Arch Enemy sú späť s novým singlom

Zdieľať

Je až neuveriteľné, že od vydania albumu Will To Power prešli už štyri roky. ARCH ENEMY dlhé čakanie svojich fanúšikov konečne pretrhli. Pred pár dňami vypustili do sveta totiž úplne novú pieseň Deceiver, Deceiver.

Prekvapenie!“ prihovorila sa Alissa svojim verným. „Sme Arch Enemy a sme späť s novým singlom Deceiver, Deceiver. Nájdete ho všade, kde sa dnes muzika počúva.“ Zakladateľ kapely Michael Amott dodáva: „Vážne sú to už štyri roky, odkedy sme vydali novú muziku? Čas letí. Hlavne, keď ste niekoľko rokov na turné, rozhodnete sa dať si nachvíľu pauzu a zrazu svet zasiahne pandémia. Všetci sme si prešli ťažkými chvíľami a je skvelé vidieť všetko sa pomaly vracať do normálu. Cítime, že toto je ten správny čas vrátiť sa na scénu s novou piesňou. Síce neznie najveselšie, ale verte mi – sme nadšení, že sme späť!“

Kapela niekoľko hodín po vydaní novej piesne zverejnila aj videoklip, ktorý dokazuje, že sa Arch Enemy vracajú na scénu plní chuti a odhodlania opäť dobývať pódiá. Ostáva nám veriť, že ich turné s kapelami Behemoth a Carcass, ktoré má zasiahnuť 15. októbra 2022 aj Prahu, sa už nebude presúvať.

Zdroj: blabbermouth.net

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←