Vypredaná Tipos Aréna spievala s Bryanom Adamsom nielen najväčšie hity

Zdieľať

Nič nepadne v predvianočnom zhone tak dobre ako jeden nádherne pozitívny koncert legendy. Bratislave to bolo dopriate prostredníctvom BRYANA ADAMSA, ktorý zavítal do vypredanej Tipos Arény 17. decembra 2023.

A že to bol naozaj nádherný zážitok… Počnúc nafukovacím autom lietajúcim ponad hlavy publika cez prorocké intro, ktoré potešilo aj slovenskými titulkami, až po hity, ktoré kraľovali hudobným rebríčkom. Spevák a gitarista Bryan Adams už má síce 64 rokov, no jeho vek prezrádzajú nanajvýš vrásky na tvári. Inak je to jeden veselý chalan plný tej najpozitívnejšej energie, ktorú zhmotňoval a prenášal na tisícky ľudí. S gitaristom Keithom Scottom boli ako takí dvaja mladí kamoši, čo si len tak spolu zahrajú na gitare a ohromne ich to baví.

Na to, aká sláva Bryana Adamsa sprevádza, z neho sálala veľká skromnosť. Dokazoval ju mnohými gestami, napríklad keď sa publiku aj predstavil, keby ho náhodou niekto nepoznal, alebo keď sa poďakoval po slovensky. Oslávencom v publiku zaspieval Happy Birthday, hral na želanie fanúšikov, jednu skladbu venoval Tine Turner, inú svojej mame, o ktorej porozprával, ako ho celý život podporuje.

Medzi odohratými skladbami nemohli chýbať tie najväčšie a najkrajšie hity ako Please Forgive Me, Heaven (vo vynovenej verzii), (Everything I Do) I Do It For You, Summer Of 69, Somebody, Run To You, Here I Am. Potešili aj novinky z minuloročného albumu So Happy It Hurts, ku ktorému celé turné prebieha – So Happy It Hurts, Kick Ass aj I’ve Been Looking For You. Medzi viac ako tridsiatimi odohratými skladbami si skutočne každý našiel to svoje. Na koniec sa rozlúčil vianočnou Christmas Time.

Tak neskutočne milý a zároveň kvalitný a profesionálny koncert neuvidíte len tak hocikedy. A takto sa, dámy a páni, pozná skutočná svetová hviezda…

Setlist: Kick Ass, Can’t Stop This Thing We Started, Somebody, 18 Til I Die, Please Forgive Me, Shine A Light, Room Service, Heaven, Go Down Rockin‘, It’s Only Love, You Belong To Me, I’ve Been Looking For You, The Only Thing That Looks Good On Me Is You, When You Love Someone, I Will Always Return, Here I Am, When You’re Gone, Thought I’d Died And Gone To Heaven, (Everything I Do) I Do It for You, Back To You, So Happy It Hurts, Run To You, Summer Of ’69, What If There Were No Sides At All, Hearts On Fire, There Will Never Be Another Tonight, Do I Have To Say The Words?, Have You Ever Really Loved A Woman?, Cuts Like A Knife, Straight From The Heart, All For Love, Christmas Time

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←