Volume predstavujú nový album prvým klipom z garáže

Zdieľať

Ide o predzvesť blížiaceho sa nového albumu, ktorý vychádza už o pár dní. Kapela VOLUME s novým zvukom z vlastného štúdia prekvapila všetkých fanúšikov. Nový klip k singlu To čo má prísť, ktorý vznikol vďaka fanúšikom, točili v garáži.

Viac ako ročná práca sa blíži do cieľa. Nový album s názvom Jeden život nestačí vypustí trenčianska skupina do sveta 27. júla. Tejto veľkej udalosti predchádza premiéra videoklipu k piesni To čo má prísť„Klip sa nám podarilo natočiť vďaka podpore fanúšikov prostredníctvom startovac.cz. Samých nás prekvapilo, ako rýchlo boli ľudia ochotní prispieť, keď vezmeme do úvahy ten ťažký uplynulý rok,“ povedal Majo Krátky, spevák skupiny Volume, s tým, že túto podporu vníma ako hnací motor.

Z klipu srší energia, ktorou sú chalani z Volume dlhodobo známi. Album, ktorý obsahuje aj túto skladbu, je špeciálny najmä vďaka miestu, kde vznikal. „Len nedávno sme otvorili naše vlastné štúdio a pod hlavičkou Volume production sme nahrali aj náš nový album. Je to neuveriteľný pocit a cítime neskutočnú vďaku voči našim priateľom aj fanúšikom. Bez nich by sme tu neboli,“ dodal Majo.

Podotkol tiež, že štúdio nie je súkromná záležitosť. Svoje služby ponúka aj mladým či začínajúcim interpretom naprieč celým hudobným spektrom. „Hudba má pomáhať a spájať. To je krédo, ktorého sa dlhodobo držíme. A my chceme pomôcť všetkým, ktorí to s hudbou myslia vážne,“ uzavrel.

Na novom albume skupiny Volume sa ako hosť predstaví aj gitarista skupiny Desmod Rasťo Toman. Podľa tohto videoklipu sa fanúšikovia môžu tešiť na nefalšovaný rock.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←