Už v sobotu zažije Night Of Metal Hearts svoj reštart

Zdieľať

Zostavu kapiel z pôvodnej verzie NIGHT OF METAL HEARTS už nie je možné poskladať. Ale netreba zúfať, lebo už 10. septembra si v Klube za Rampami v Novom Meste nad Váhom budete môcť vychutnať nové zloženie tejto akcie pod názvom NIGHT OF METAL HEARTS RESTART. Bude to taká žánrová všehochuť so skupinami OLD HÄMMER, LANDSCAPE OF SHADOWS, REFORE, STERCORE a HELLFUCK.

Old Hämmer fungujú od roku 2012 a žánrovo sa definujú ako heavy metal, speed metal a punk. Pochádzajú z Trenčína, takže na akciu to nebudú mať ďaleko. Nejaký čas viac nefungovali ako fungovali, keďže ich zbrzdili zdravotné problémy, ale už sú späť v plnej sile.

Landscape Of Shadows je tiež zmesou štýlov, ale o niečo iných ako predchádzajúca zostava. Prídu k nám od našich bratov z Česka a zahrajú zmes death metalu s moderným metalom až metalcoreom. Ide o pomerne mladú formáciu, keďže sa dali dokopy len v roku 2019. Už však stihli ukázať, že majú potenciál na väčšie veci.

Ďalšou partou, ktorá najbližšiu sobotu zahrá v Novom Meste nad Váhom, sú thrashmetalisti Refore. Tí taktiež prídu od našich bratov Čechov. Zatiaľ majú na konte jedno EP a jeden plnohodnotný album.

Predposlednou kapelou, čo sa zúčastní akcie, sú domáci Trenčania Stercore s mixom death metalu, deathcoreu a grindcoreu. Tí tento rok vydali svoj tretí štúdiový album The Death Head, takže sa určite môžeme tešiť aj na pecky z neho.

Celé osadenstvo uzatvárajú poľskí thrashmetalisti HellFuck.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←