Nita Strauss vypustila nový sólo singel a plánuje album

Zdieľať

Blonďatá gitaristka NITA STRAUSS nedávno zverejnila novú pieseň s názvom Summer Storm. Po úspechu, ktorý zaznamenal jej predposledný singel Dead Inside so spevákom Davidom Draimanom z kapely Disturbed, je späť, tentokrát s inštrumentálnou skladbou.

Moje srdce patrí inštrumentálnej hudbe a Summer Storm by mohla byť práve tá sklaba, ktorá zachytáva môj hudobný štýl najviac, “ vysvetľuje gitaristka a na margo nového albumu dodáva: „Bude to pol na pol. Šesť trackov so spevákmi a šesť inštrumentálok.“

O tom, akých ďalších hostí si na album zavolala, veľa neprezradila, iba toľko, že popri známych menách sa objavia aj nové alebo menej známe. A tešiť sa môžeme tak ako na mužské, tak aj na ženské vokály.

Nita sa po odchode zo ženskej tribute kapely The Iron Maidens preslávila najviac ako gitaristka v sprievodnej kapele shockrockového génia Alicea Coopera, kde nahradila ďalšiu svetlovlasú femme fatale Orianthi. Jej štýl bol viac heavy, čo dokázala aj oceneným debutovým sólo albumom Controlled Chaos.

Po ôsmich rokoch šokovala rockový svet správa o jej odchode z Cooperovho cirkusu a jej bleskový nástup ako gitaristka ďalšej doprovodnej kapely, tentokrát patriacej populárnej Demi Lovato.

Nita, našťastie, svoje korene nezaprela a novinka demonštruje, že vie, kto je a akú hudbu miluje.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←