Topfest hlási headlinera. Je ním kapela Sum 41

Zdieľať

Tublatanka, Steve N‘ Seagulls, Vašo Patejdl či Queenie. To je pár mien, ktoré boli doteraz známe z programu sedemnásteho ročníka festivalu TOPFEST. Ten sa bude konať tradične na konci školského roka (26. – 27. júna) v areáli Zelenej vody pri Novom Meste nad Váhom.

AKTUALIZÁCIA (4. máj 2020): Topfest sa v roku 2020 neuskutoční kvôli pandémii koronavírusu. Je preložený na rok 2021. Organizátori pracujú na zabezpečení rovnakého programu aj na budúci rok. Vstupenky ostávajú v platnosti.

K lákavému výberu česko-slovenských kapiel sa však konečne pridáva headliner zvučného mena. Kanadská kapela SUM 41 je na scéne už od roku 1996. V júli 2019 vydali svoj najnovší album Order In Decline, ktorý na začiatku leta prídu predstaviť aj Slovákom.

Žánrovo sú blízki kapelám ako The Offspring, Green Day či Blink 182 a svoju punkrockovú tvorbu už raz slovenským fanúšikom naživo predstavili – práve na Topfeste v roku 2011.

Okrem partie vedenej spevákom Deryckom Whibleym sa návštevníci festivalu môžu tešiť aj na kapely ako Heľenine Oči, Bijouterrier, Hex, Zóna A, Smola a Hrušky a ďalšie. Nemalým zahraničným lákadlom sú aj Fíni Steve n‘ Seaguls, ktorí sú nepochybne jedna z najzábavnejších a najoriginálnejších kapiel. Síce hrajú žáner označený ako bluegrass, srdcia rockerov si získali covermi skladieb napríklad od AC/DC, Metallicy či Iron Maiden odohranými v monterkách s mandolínou či banjom.

Organizátori sľubujú aj väčšiu fun zónu, gastro zónu či hudobné workshopy a Topfest run.

TOPFEST
26. – 27. jún 2020
Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←