Thirty Seconds To Mars idú na svetové turné a nevynechajú Slovensko

Zdieľať

Oscarový herec Jared Leto vyliezol na budovu Empire State Building v New Yorku a monumentálne oznámil začiatok svetového turné jeho skupiny THIRTY SECONDS TO MARS s názvom Seasons 2024. Skupina štartuje obrovské koncertné turné, s ktorým prejde Severnú Ameriku, Latinskú Ameriku, Európu, Austráliu a Nový Zéland. A slovenskí fanúšikovia nemusia márne dúfať, či prídu aspoň niekde na dosah. Thirty Seconds To Mars totiž vystúpia priamo na Slovensku – 10. mája odpália svoju atmosférickú šou v bratislavskej Tipos Aréne.

Foto: Vivien

Jaredovi Letovi, frontmanovi kapely, sa podaril historický kúsok, keď vyšplhal na budovu Empire State Building. Už od detstva bol fascinovaný touto stavbou. „Empire State Building je pre mňa symbolom všetkých vecí, ktoré sa dajú na svete urobiť, pokiaľ na niečo skutočne zameriame svoju pozornosť. Je do určitej miery inšpiráciou pre náš najnovší album It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day,“ hovorí Leto. Výstup na Empire State Building a ohlásenie svetového turné týmto spôsobom v sebe nesie odkaz, že všetko je možné, pokiaľ sa o to pokúsime.

Multiplatinová skupina Thirty Seconds To Mars, ktorú tvoria bratia Jared a Shannon Leto, ohlasuje triumfálny návrat po piatich rokoch s ich šiestym štúdiový albumom It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day, ktorý uzrel svetlo sveta 15. septembra 2023. Tento album je predzvesťou novej éry kapely. Thirty Seconds To Mars skúmajú temnejšiu stránku ľudského pôsobenia na svete, ale zároveň prinášajú nádej, že aj napriek zdanlivo neprekonateľným prekážkam sa dá vo svete nájsť a zažiť krása.

Hlavný singel albumu Stuck oficiálne debutoval na 1. mieste v rebríčku alternatívneho rádia v Taliansku, umiestnil sa tiež v prvej trojke nemeckých hitparád. Rovnomenný singel turné Seasons kladie fanúšikom otázku, či dokážu prijať zmeny, ktoré so sebou prinášajú rôzne obdobia v živote.

Vstupenky na bratislavský koncert, ktorý bude nepochybne nezabudnuteľný, budú v predaji od 17. novembra od 10:00.

Zdroj: Vivien

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←