Sordid Malice opäť zarezali do živého s novou skladbou

Zdieľať

SORDID MALICE sa prihlásili o slovo prvou skladbou A Wastebasket Made Of Human Skin ešte v marci 2020. Teraz tento symfonický horormetalový projekt vypustil do sveta krátke animované lyric video k ďalšej piesni Women Screaming For Their Children.

Chalani Nihil a Necronymous z kapely Iria, ktorí za celým projektom stoja, pozývajú pozrieť si ich novinku so slovami: „V dome hrôzy sa odohráva tragédia, ktorá zmení život všetkým jej obyvateľom. Ako to celé dopadne?“

Video je poslednou zverejnenou novinkou pred vydaním ich debutového EP Whole Human Bones …And Fragments. Ponurý a surový symfonický black metal je na ňom doplnený o nemenej ponuré a surové texty zamerané na horory a známych sériových vrahov. Jedným z nich je napríklad Ed Gein a samotný názov EP Whole Human Bones …And Fragments ako aj názov prvej zverejnenej piesne A Wastebasket Made Of Human Skin odkazujú práve na dôkazy o vraždách nájdené v jeho dome.

Okrem dvoch zverejnených skladieb si duo Sordid Malice pripravilo ešte ďalšie tri krvavé príbehy. Aké? To sa dozviete už 19. marca, kedy spomínaný minialbum vychádza na Bandcampe a aj prostredníctvom rôznych streamovacích platforiem.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←