Sedem českých kapiel sa spojilo pre dobrú vec

Zdieľať

Je skvelé, že ani v týchto ťažkých časoch pre kultúru muzikanti nezabúdajú na iných. Na tých, ktorí nemajú na ružiach ustlané ani mimo pandémie. Česká blackened deathmetalová formácia presne z tohto dôvodu naplánovala na sobotu 19. decembra online benefičný koncert prostredníctvom svojho YouTube kanálu PurnamaMetal. Ten si budete môcť pozrieť úplne bezplatne.

Koncert je venovaný chlapcovi so svalovou dystrofiou, ktorému budete môcť zaslať dobrovoľný príspevok na číslo účtu zverejnené v deň konania akcie. Celý výťažok pôjde Florimu na všetko potrebné, čo mu pomáha bojovať s nevyliečiteľnou chorobu. Všetci darcovia budú zverejnení v zozname, ktorý vznikne po odvysielaní streamu a bude zverejnený po odovzdaní vybratej čiastky Florimu.

Koncertný večer spustí už o 14:00 kapela WELICORUSS. Následne sa pridajú formácie INNERSPHERE, PAČESS, V.A.R., WE ARE DUST YOU TURN INTO, F.A.KING a, samozrejme, aj PURNAMA. Program bude obohatený o ohňovú šou skupiny Alterna.

O prenos sa postará organizačný tím festivalu Mezivrchy, streamovacia spoločnosť Freelom a profesionálny zvukár. Na všetky výdaje spojené s online koncertom sa zložili účinkujúci a organizačný tím. Na vás je teda len užiť si skvelý koncert českých metalových interpretov a prípadne podporiť dobrú vec.

BENEFIČNÝ ONLINE KONCERT
19. december 2020
YouTube PurnamaMetal
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←