Scorpions vydali nový singel Sign Of Hope

Zdieľať

Nemecká legenda SCORPIONS nečakane vydala novú pieseň Sign Of Hope. Pieseň pokračuje v tradícii balád z dielne tejto kapely ako Winds Of ChangeThe Best Is Yet To Come.

„Pracujeme v týchto dňoch na množstve hard&heavy skladieb na náš nový album,“ hovorí kapela. „Ale kvôli dramatickej situácii s pandémiou COVID-19 sme vám chceli dať aspoň malé znamenie nádeje (Sign Of Hope), ktoré v týchto ťažkých časoch vychádza priamo z našich sŕdc. Zostane zdraví a v bezpečí. Máme vás radi.“

Spevák Klaus Meine sa minulý týžden vyjadril, že kapela má veľa nového materiálu. Napriek zložitej situácii sú Scorpions v kontakte navzájom a aj so svojím producentom aspoň prostredníctvom aplikácií ako Skype či Facetime.

„Snažíme sa spraviť všetko pre to, aby sme s novými skladbami napredovali. Ale, samozrejme, sa nevieme dočkať, keď bude celá kapela pokope v štúdiu pracovať s Gregom a zvukovým inžinierom Hansom-Martinom,“ hovorí Klaus.

„Samozrejme, teším sa aj na návrat k normálnemu životu. Myslím si, že to je momentálne pre všetkých tá najdôležitejšia vec. Celý svet prechádza ťažkým obdobím a je to veľmi znepokojivé a aj desivé. Máme skutočne veľkú výhodu, že môžeme ostať doma a pracovať vo svojich vlastných štúdiách. Po turné v Austrálii a Ázii je skvelé byť späť v štúdiu a pracovať na nových piesňach, písať skladby, texty, byť kreatívny. Je to skvelá vec. Hlavne v tomto období. Všetci sme v izolácii bez šance niekam ísť. Nemôžeme cestovať, svojvoľne sa pohybovať, ale aspoň môžeme byť kreatívni. A dúfajme, že z toho vzíde niečo veľmi dobré.“

V januári Klaus Meine navyše potvrdil, že nový album Scorpions môžeme očakávať ešte tento rok.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←