Rockový týždeň v kocke: 24. – 30. október 2022

Zdieľať

Gitaristka Nita Straus a speváčka Alissa White-Gluz, frontwoman Arch Enemy, spojili sily na Nitin sólo singel The Wolf You Feed. Pieseň je inšpirovaná legendou o dvoch vlkoch a je Nitiným splneným snom o spolupráci s Alissou.

Floor Jansen, líderka kapely Nightwish, sa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach podelila o správu, že bojuje s rakovinou prsníka. Podľa jej slov sa choroba nešíri a nie je agresívna, takže jej prognózy sú veľmi dobré, no musí podstúpiť operáciu na odstránenie tumoru.

Gitarista Mötley Crüe Mick Mars oznámil, že sa už viac nepostaví s kapelou na pódium. Dôvodom sú jeho dlhoročné zdravotné problémy, s ktorými bojuje od mladosti – trpí chronickou formou artritídy. Na turné Mötley Crüe a Def Leppard, ktoré má na budúci rok naplánované zastávky aj v Európe, ho nahradí gitarista John 5, ktorý hrával s Robom Zombiem. Mick však ostáva oficiálnym členom kapely.

The Beatles vydávajú špeciálnu rozšírenú verziu svojho známeho albumu Revolver z roku 1966. Pri tejto príležitosti zverejnili ku každej skladbe z albumu nové animované psychedelické videá.  


Zaujímavosť týždňa: Stredoveká verzia Chop Suey! od System Of A Down

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←