Lamb Of God posúvajú vydanie albumu, vynahradia to novým singlom a nealkoholickým pivom

Zdieľať

Očakávaný nový album LAMB OF GOD, ktorý má niesť rovnaký názov ako kapela, mal byť pôvodne vydaný už 8. mája. Fanúšikovia si naň však budú musieť počkať o 5 týždňov dlhšie až do 19. júna. Dôvodom je, ako inak, súčasná pandémia okolo koronavírusu.

Nejde však o to, že by sa báli, že počas pandémie budú mať menšie predaje, ale o to, že sa kvôli rôznym opatreniam a problémovým medzištátnym stykom omeškala dodávka nového albumu a vecí s ním spojených.

Kapela vo vyhlásení tvrdí, že posunúť vydanie nasledovníka VII: Strum Und Drang z roku 2015 je jediná možnosť, ako ho fanúšikovia s predobjednávkami môžu dostať. Aby však vynahradili čakanie, o pár dní zverejnia ďalší singel New Colossal Hate. Pridá sa tak k už zverejneným Memento Mori a Chechmate.

To však nie sú všetky novinky z dielne Lamb Of God. Američania sa spojili so škótskym remeselným pivovarom BrewGog a výsledkom ich spolupráce je svetovo prvá spolupráca s nealkoholickým pivom.

Nealkoholické pivo dostalo názov Ghost Walker podľa ich piesne Ghost Walking z roku 2012. „Mnoho kapiel má pivné spolupráce, ale my sme prví na svete, kto ju má s nealkoholickým pivom. Môj neskromný názor je, že toto je najlepšie nealkoholické pivo na svete,“ hovorí spevák Randy Blythe.

Myšlienka na spoluprácu kapele skrstla v hlave pri návšteve BrewDog baru v Columbuse počas turné, kde mali ochutnávku nealkoholických pív.

Spoločne s pivovarom sa pivo rozhodli dať do ponuky už teraz, aby si ho ľudia mohli vychutnať popri dobrej hudbe aj bezpečne doma. Američania si ho môžu objednať z webu pivovaru a bude tiež dostupné na všetkých koncertoch, ktoré Lamb Of God presunuli na druhú polovicu tohto roka.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←