Koncertnú sezónu bude štartovať aj benefičný festival

Zdieľať

Všetci pevne veríme, že už čoskoro si budeme opäť môcť užiť nejaký ten koncert. A nielen cez stream. Jednou z prvých ohlásených akcii, ktorá by sa mala konať 26. júna v banskobystrickom amfiteátri, je Angelus Fest.

Tento mini festival nám dáva výnimočnú šancu. Užiť si dobrú domácu hudbu naživo a zároveň podporiť dobrú vec. Je to totiž benefičný metalový koncert, ktorého výťažok bude určený na podporu OZ Onkológia BB. Tentoraz je cieľom akcie vyzbierať aspoň 1500€ na nákup lôžok.

Vstupenky budú k dispozícii od 10€. To znamená, že pokiaľ by chcel niekto prispieť vyššou sumou, tak môže. Všetky peniaze poputujú na účet OZ Onkológia BB. Kto sa koncertu nemôže zúčastniť, ale chce napriek tomu dobrú vec podporiť, môže poslať príspevok priamo na účet OZ Onkológia BB SK54 0200 0000 0036 5764 6651 s informáciou pre príjemcu Angelus Fest.

A koho si budete môcť v Banskej Bystrici pozrieť a vypočuť? V amfiteátri vystúpi dokopy osem kapiel. Domácu pôdu zastúpia formácie DEJA VU (Iron Maiden revival), inštrumentalisti ABSTRACT a alternatívci HECATE. Svoje najnovšie albumy prídu fanúšikom tvárou v tvár predstaviť PATRIARCHA, MOTORSCREAM PROJECT a RAMCHAT. A vystúpia aj obľúbené metalové formácie MORNA a DOOMAS.

Toľko zvučných mien slovenského metalu pokope a k tomu pekná myšlienka. Ako lepšie by ste mohli začať koncertnú sezónu?

ANGELUS FEST
26. jún 2021
Amfiteáter, Banská Bystrica
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←