Kapela NIEčO NAVYšE oživuje minulosť vo svojom videoklipe Zoznamka s prekvapujúcimi hosťami

Zdieľať

Slovenská kapela NIEčO NAVYšE opäť predvádza svoju umeleckú dušu a prináša nový videoklip k ich hitu Zoznamka. Tento ohromujúci vizuálny zážitok vás prenesie na dobrodružnú cestu v čase, v ktorej kapela spolupracuje so špičkovými umelcami.

Videoklip Zoznamka je explóziou kreativity. Všetko začína v pravekej dobe, kedy sa na scénu dostávajú hlavní hrdinovia. S príchodom Bylinožravca Milina z jedného z albumov Horkýže Slíže dostáva klip úplne nový rozmer, prelínajúci minulosť a súčasnosť v nezabudnuteľnej symbióze.

Scenár videoklipu vznikol v hlavách tvorivého tímu kapely NIEčO NAVYšE a režiséra Pavla Pilipa. Text skladby sa zrodil v mysli frontmana Willa a vďaka spolupráci s dvorným textárom Miroslavom Vranským sa premenil na emocionálnu výpoveď o minulosti a súčasnosti zoznamovania. Pieseň bola nahrávaná štúdiu kapely a s mixom od gitaristu Jakuba Tirča z kapely Helenine Oči prináša melodický rock v jeho najlepšej podobe. O mastering skladby sa postaral PeetBeck.

Vizuálna stránka videoklipu je majstrovským dielom Paľa Pilipa z Video Cam Design a Lea Productions. Vo videoklipe sa objavuje aj talentovaná herečka Magdaléna Kuzmová, ktorá výborne stvárnila hlavnú hrdinku, a Milan Gaľa, ktorý svojím hereckým prejavom dotvára silnú atmosféru klipu. Zvláštnou bodkou na „i“ je hosťujúci umelec Bylinožravec Milino, ktorý svojím charizmatickým vystúpením pridáva klipu neopakovateľnú energiu.

NIEčO NAVYšE, kapela s bardejovskými koreňmi, pôsobí na hudobnej scéne od roku 2009. Ich zvučný melodický rock získal srdcia fanúšikov nielen po celom Slovensku, ale aj za jeho hranicami. Momentálne majú na konte tri albumy a na štvrtom usilovne pracujú. Ich talent bol ocenený v súťažiach Dobré zo Slovenska, Rocková maturita či Košický zlatý poklad. Ďalším významným míľnikom kapely bolo aj nahratie oficiálnej hymny pre slovenské volejbalistky.

Zdroj: NIEčO NAVYšE

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←