Kapela NIEčO NAVYšE oslavovala narodeniny v novom klipe

Zdieľať

Aj napriek aktuálnej situácii sa bardejovská kapela NIEčO NAVYšE rozhodla, že nebude otáľať a v rámci dokončovania štvrtého štúdiového albumu vydá novú skladbu s názvom Narodeninová (NRDNNV). Najväčšou oslavou je práve ich radosť z čoskoro dokončeného albumu.

Autorom textu je tentokrát kamarát chalanov Lukáš Raďo Raďák, ktorý pôsobí ako spevák v kapele Datum Vyroby. O hudbu sa postarala kapela NIEčO NAVYšE. Na nahrávaní a mixe sa podieľalo Clangor Studio (Filip Andel) a finálny master mal na starosti, ako to býva zvykom, PeetBeck (Peter Reviľak). O párty videoklip sa postaral Peter Durák z Duran Production.

Súčasný videoklip je venovaný všetkým oslavám, ktoré sa kvôli pandémii nemohli uskutočniť a žiadne bubliny sa nemohli vytvárať. „Náš videoklip mal vyzerať úplne inak, ale na poslednú chvíľu sme to kvôli lockdownu museli celé zmeniť, preto sme sa rozhodli, že to celé vezmeme z opačnej strany a urobíme si z toho našu vlastnú párty,“ povedal spevák kapely Viliam.

Narodeninová párty sa konala v Hornošarišskom osvetovom stredisku v Bardejove, ktoré kapele poskytlo priestory. „Už dlhšiu dobu sa snažíme, aby sme čo najviac spolupracovali „s našimi“ ľuďmi, teda s ľuďmi a inštitúciami na východe, ideálne v rámci okresu, preto som rád, že sa nám podarilo zapojiť do toho aj HOS-ku,“ dodáva Viliam.

Na natáčaní videoklipu sa zúčastnil aj plyšový macko, ktorý, na počudovanie, zvládol svoju úlohu nadštandardne dobre, neopil sa a dokonca chlapcom ani nezjedol nachystané koláče a narodeninovú tortu. Tá tentokrát skončila len v drevených okuliarových rámoch speváka Viliama, na čo bude mať dlhšiu dobu krásnu a sladkú pamiatku.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←