Foo Fighters pri nahrávaní albumu strašili duchovia

Zdieľať

Vo februári Dave Grohl potvrdil, že FOO FIGHTERS dokončili práce na svojom desiatom štúdiovom albume. Ale tento proces sa údajne nezaobišiel bez prekážok. Zdá sa, že kapela mala počas nahrávania v prenajatom dome nechcenú spoločnosť. Duchov.

Foo Fighters sa pri prácach na svojej albumovej novinke zdržiavali v dome v Encine (Kalifornia), ktorý bol postavený v roku 1940. Počas svojho pobytu údajne zažili aj nezvyčajné udalosti. Po návrate do štúdia mali rozladené gitary, nastavenia na nahrávacom pulte boli zmenené a v programe chýbali stopy. Namiesto nich záhadne pribudlo pár nových.

„Boli tam stopy, ktoré sme tam nenahrali my,“ hovorí frontman kapely. „Boli to iba čudné hluky nahraté cez mikrofóny. Nikto nehral na nástroje ani nič podobné. Jednoducho iba nahrávky miestnosti.“

Napokon sa kapela rozhodla do štúdia nainštalovať detské monitory so zámerom získať vizuálne dôkazy o tom, čo spôsobilo tieto záhadné udalosti. Spočiatku síce nenašli nič. Neskôr sa však objavili nevysvetliteľné veci.

„Keď napokon zistili, akú má dom históriu, musel som podpísať s prenajímateľom dohodu o mlčanlivosti, pretože sa snaží dom predať,“ pokračuje Grohl. „Nemôžem teda prezradiť, čo sa tam v minulosti stalo. Ale kvôli spomínaným okolnostiam sme album nahrali tak rýchlo, ako to len šlo.“

Zdroj: loudwire.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←