Detox Of A Pony sa vyjašili s klipom k Čierno-bielej

Zdieľať

DETOX OF A PONY  je rocková dvojica, ktorá vznikla v roku 2016 na východe Slovenska. Tvoria ju Juraj Beňačka (Euro) – spev, gitaro-basa a Matúš Folvarčík (Falco) – bicie. Typickým znakom kapely sú špeciálne skonštruovaný zvuk basy, rýchle riffy, väčšinou slovenské texty a energické vystúpenia v typických mikinách. A táto banda vydala nový videoklip.

Dvojica má na konte debutový album Dopamín, ku ktorému pred pár dňami vydali už tretí klip. Vizuálneho stvárnenia sa tentoraz dočkala skladba Čierno-biela. „Klip ku skladbe Čierno-biela sme natáčali v improvizovaných podmienkach, o to viac sme sa vyjašili v programe s efektmi, ktorých je tam neúrekom,“ hovorí o výslednom videu Juraj. „Náš prvý klip bol vydaný pred štyrmi rokmi, takže máme z tejto novinky radosť,“ dodáva.

Za tento čas stihla kapela okrem viacerých festivalov a koncertov získať aj nomináciu na Radio_head Awards, vyhrať Demonvicu_FM, dosiahnuť víťazstvo v českej súťaži Klip Fest, byť objavom rockovej scény rádia Anténa Rock, dostať sa do finále Rockovej maturity a zahrať na Topfeste. Detox Of A Pony momentálne pripravuje nový merch a veľa ďalších koncertov a festivalov, ak to situácia dovolí.

Jeden komentár

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←