Coverdale ide na operáciu, Whitesnake ruší turné

Zdieľať

David Coverdale musí podstúpiť operáciu slabinovej prietrže. Ľudovo povedané, má pruh. Po tom, čo bola kapela donútená preložiť svoje koncerty v Japonsku kvôli koronavírusu, prišla pre fanúšikov legendy WHITESNAKE ďalšia bolestivá správa. Kapela totiž musela zrušiť aj svoju účasť na turné s kapelami Foreigner, Europe a Sammy Hagar & The Circle.

Samotný David Coverdale hovorí: „Láme mi srdce, že práve kvôli mne prichádzajú ďalšie smutné novinky, ovplyvňujúce koncertné plány kapely Whitesnake, v rámci tohto už i tak náročného roku. Všetky turné – európske, britské aj americké – sa rušia z dôvodu mojich zdravotných problémov, kvôli ktorým musím podstúpiť operáciu.

Jediné, čo môžem teraz ponúknuť vám a tiež svojim úžasným muzikantom z kapely Whitesnake a celému štábu, je láska a úprimne ospravedlnenie. A tiež ľútosť nad týmito nepredvídateľnými osobnými zdravotnými problémami voči mojim priateľom z Foreigner, Europe a Sammy Hagar, s ktorými by som sa rád stretol pri prvej možnej príležitosti. Ale dovtedy posielam lásku a dúfam, že sa na turné opäť stretneme.“

Koncert Whitesnake a Europe v Brne, ktorý sa mal konať 19. mája, je tiež zrušený.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←